DOĞAYLA BÜTÜNLEŞECEĞİNİZ SİZE ÖZEL BİR TATİL

Herkese Merhaba;

Nature Van özgür ruha sahip, keyfine düşkün iki arkadaş tarafından İstanbul da kuruldu. İlk olarak kendi öz sermayeleri ile yaptıkları araç ile sektöre giriş yapan firmamız şu anda birçok araç imalatı gerçekleştirmiş ve karavan imalat alanında önemli projeler yapmaya da devam etmektedir. Nature Van; Butik olarak tamamen kişiye özel tasarım ile karavan imalatı yapmaktadır. Avrupa ve Amerika standartları örnek alınarak Tekne & Yat yapımı teknikleri ile karavan imalat alanında iddialı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Camp & Caravan 2020 fuarına katılan Nature Van, katılım sağladığı tek araç ile büyük ses getirmeyi başarmıştır. Özellikle fuardaki farklı dizayn edilmiş olan tek Ford Transit araç olması çok büyük ilgi görmemizi sağlamıştır. Bu sayede alışıla gelmiş araçların dışında diğer araçları da çok güzel karavanlara dönüştürebileceğimizi tüm karavan severlere göstermiş olduğumuza inanmaktayız.

Klasik mantık çerçevesinde karavan yapım mantığını Tekne & Yat yapım teknikleri ile değiştirme hedefi ile çıktığımız yolumuza kararlı bir şekilde yeni dizaynlar ile farklı ve keyifli karavanlar yapmaya devam etmekteyiz. Bu bağlamda; olması gerektiği gibi yani hareketli ortama uygun malzeme ve materyaller kullanıyoruz. Özellikle plastik ve türevi kaplama ürünler kullanmamaya özen göstermekteyiz.

Karavan yapalım ama yat gibi olsun yani sağlam olsun, aynı anda 2 farklı ortam hissiyatı olsun yani bir taşla 2 kuş misali, eee tabi ferah olsun ki hep kullanayım hep doğada olayım, az ev çok karavan olsun, keyifli olsun.

Nature Van

Yolculuğumuzda Bizi Takipte Kalın!

Karavan imalat Nature Van Hakkında

Misyonumuz

Araçlarımız ve enerjimizle faaliyette bulunduğumuz ülkemizde insanların istedikleri yerde istedikleri zaman tatil konaklama ihtiyaçlarının karşılanmasına katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Müşterimizin kusursuz seyahat etmeleri için, güvenli, konforlu ve fonksiyonel araçlarımızla  tüm Türkiye’de daha çok insanın  doğayla bütünleşeceği eşsiz bir tatil anlayışı sunmaktır.

“Uzun zamandır istediğim bir tatildi. İşletmenin araçlarından ve ilgilerinden çok memnun kaldım. Seneye görüşmek dileğiyle.”

Gökhan İLİM

” Kahvaltıda ayvalık tostu, akşam yemeğinde Susurluk ayranı. Karavan tatiliyle istediğimiz tadı meşhur olduğu yerde tadabiliyorum. ”

Yusuf EMEK